W obecnym świecie naszym największym i najcenniejszym aktywem jest czas. I nie wiem, jak Ty, ale ja mam poczucie, że wręcz chronicznie go brakuje🤪 Obowiązki zawodowe, obowiązki domowe, odpoczynek, rozwój – to wszystko wymaga, aby go dzielić i inwestować. Dlatego tak ważne jest dla mnie, żeby robić to mądrze.

Szeroko pojęty przemysł wychodzi nam na przeciw, tworząc produkty wielofunkcyjne. I myślę, że powiedzenie, że „jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”, powoli traci swoją prawdziwość 😉 I w sumie dobrze.

Dziś mało kto ma czas rozmieniać się na drobne. No ja nie mam 😂 Dlatego inwestuję w rozwiązania, które pozwalają mi na inwestowanie w czas 🧐 A jak wiesz, jeśli chodzi o zdrowie i dobrostan mój i mojej rodziny, nie uznaję kompromisów 😎

Dziś kilka słów o… patelniach. A w sumie to o jednej, bo używając tylko jednego naczynia możesz najpierw usmażyć, potem dusić na wolnym ogniu, a następnie włożyć do piekarnika, aby zapiec. Taka patelnia wykonana jest z ręcznie odlewanego aluminium i jest turbo wytrzymała i odporna na intensywne użytkowanie. Powłoka Lotan ® chroni przed przywieraniem dań, a to, jak się na pewno domyślasz, pozwala na smażenie bez dodatkowego tłuszczu ⚠️ Z kolei odpowiednia grubość dna, to szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła, również na ściankach produktów i zatrzymywanie go na dłużej. To oznacza energooszczędne gotowanie, które pozwala skrócić jego czas o UWAGA około 20%💥 Korzystam również z patelni grillowej.

Zasady działania są dokładnie takie same 😉 A mycie ich, to po prostu bajka. Po użyciu wystarczy lekko przetrzeć ręcznikiem papierowym, a przy większym zabrudzeniu, odrobina wody z kroplą detergentu świetnie daje radę. A może jeszcze zainteresuje Cię, że AMT są „The World’s Best Pan” według VKD – największego niemieckiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni 👨‍🍳🏆 No dobrze.

To teraz w skrócie 👇

Patelnia AMT to gwarancja

✅ zdrowych posiłków (smażenie bez tłuszczu) ✅ energooszczędnego gotowania (zmniejszenie zużycia czasu i energii, poprzez dłuższe utrzymacie ciepła)

✅ gotowania, smażenia i zapiekania w jednym naczyniu

✅ łatwości mycia No lepiej już chyba się nie da 🙌🧡

 

Daj znać w komentarzu jaką ty polecasz patelnię?

Z miłością Ania

Udostępnij

Podziel się komentarzem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

Go top