O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Anna Baran. Jestem dietetykiem i technikiem farmaceutycznym, technologiem żywności, cukiernikiem oraz specjalistą do spraw żywienia. Już niebawem zostanę również certyfikowanym psychodietetykiem oraz rozpoczęłam studia z coachingu żywienia i zdrowia człowieka. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. 

Moją misją jest edukacja na temat zdrowego odżywiania i zarażanie innych pasją do zdrowego trybu życia! 

Na tej stronie znajdziesz sprawdzone diety na Thermomix, proste oraz szybkie w wykonaniu pakiety przepisów. Moją wiedzą dzielę się również z Tobą w formie e-booków i webinarów dietetycznych. Przepisy dostosowuję do konkretnych problemów i schorzeń, dzięki czemu otrzymujesz ode mnie w 100% to, czego aktualnie potrzebujesz.

Wiedzą z zakresu zdrowego żywienia dzielę się także na Facebooku, na którym znajdziesz mnie jako „ThermoAnkaa diety”. Pokazuję tam, jak korzystać z Thermomixa, aby było to łatwe, bezpieczne i przyjemne. Inspiruję, motywuję do działania, a także edukuję i uczę pożytecznych trików.

Marzę o tym, aby dzięki moim poradom, wszyscy, którzy chcą więcej gotować, zaczęli również świadomie żywić siebie i swoich domowników. Zmień ze mną swoje nawyki żywieniowe na lepsze – z korzyścią dla zdrowia!

Go top